...

Aktywny udział w Klubie NESTOR to wyjątkowa szansa na trwałą i przede wszystkim pozytywną zmianę Swojego życia - więcej wolnego czasu, więcej pieniędzy i więcej radości !

Dzieje się to z jednej strony poprzez nasze produkty niezbędne dla każdego, a z drugiej strony możliwość budowania Własnego Biznesu, a więc drogi do niezależności i samodzielności.

Trendy zmieniają rzeczywistość...
  • Działamy na fali wzrostów światowych trendów
  • Oferujemy rozwiązania osadzone w polskich realiach
  • Produkty, które się nie przeterminują i nie zapychają szafy
  • Budowę kapitału na teraz i na przyszłość

Pewnie słyszałeś takie stwierdzenie „żeby odnieść sukces trzeba być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie”, tak? Praktyczny Klub Biznesu NESTOR posiada bardzo dobrą koncepcję biznesową dostosowaną do dzisiejszych czasów, która umożliwia skorzystanie z potężnych światowych trendów zachodzących teraz.

Pierwszy z nich to eksplodująca tendencja ludzi gromadzących srebro i złoto.

Wystarczy spojrzeć TV, prasa, radio.... Popyt nigdy nie był tak wysoki! Wzrasta ilość osób szukających wyższych zysków, lepszych sposobów zabezpieczenia kapitału oraz możliwości zarabiania pieniędzy. Spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy gromadzą aktywa ... Monety kolekcjonerskie srebrne, złote - jest to świetny sposób. Prestiżowy produkt, którego każdy by chciał mieć więcej, którego wartość trwa wiecznie. Doskonały produkt dla osób w każdym wieku, dostępny dla „przeciętnego zjadacza chleba” i bardzo opłacalny.

Drugi to praca w grupie, uczestnictwo i komunikacja w społeczności dla zysku.

63.000.000 osób na całym świecie uczestniczą w profesjonalnych programach marketingu partnerskiego ... ludzi komunikujących się z ludźmi i zarabiających dużo pieniędzy na polecaniu lub sprzedaży produktów po przez Internet, telefon lub kontakt osobisty.

Trzeci eksplodujący trend to praca z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Wynika on po części z rozwoju trendu wymienionego powyżej oraz z faktu, że istnieje wiele osób, którzy martwią się o niepewność gospodarczą i utratę miejsc pracy. Ludzie szukają nowych sposobów dających bezpieczeństwo finansowe, a uczestnictwo w społeczności dla zysku ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie.

Kolejny trend to wiedza o wykorzystaniu pieniądza i umiejętność przedsiębiorczego myślenia.

Aby odnieść sukces w danej branży, trzeba rozwijać określone umiejętności. Te umiejętności można rozwijać poprzez kształcenie się i uczenie się metodą prób i błędów. Najgorzej jest jak się eksperymentuje na własnych ciężko zarobionych pieniądzach. Dużo szybciej nabędziesz niezbędnych umiejętności, które prowadzą do sukcesu korzystając z porad osób, którzy już ten sukces osiągnęli. Wiele firm oferuje super produkty, atrakcyjne możliwości zarabiania... ale nie umiejętności.

Połączenie najnowszej technologii INTERNET-u z najstarszą formą przekazu informacj - reklamą słowną "SZEPTANIEM" wpisuje się w trend innowacji. Innowacje oznaczają umiejętność łączenia, a nie wynajdowania rzeczy.

"Jedna Pani drugiej Pani" - słowo mówione i osobista rekomendacja to najdoskonalsze sposoby informowania Klientów o produktach. Każdy z nas to zna, każdy z nas to robi - zarabiają inni. Teraz i Ty przekazując informacje, "chwaląc się" możesz uzyskiwać korzyści finansowe.