PAKIETY - czyli zestawy konsumenckie w całym projekcie MultiBazar pełnią bardzo ważną rolę. Oprócz tego, że zawierają w sobie określone "dobra" to dość często jeszcze mają przypisaną określoną funkcyjność.

Od rodzaju PAKIETU lub Pakietów, jakie wykupisz zależy:

  • Twój STATUS
  • Twoja przynależność do danego KLUBU
  • Twoje PRZYWILEJE
  • Twoja możliwość generowania BONUSÓW i PREMII
  • Twoje FINANSE
  • Twój STYL ŻYCIA

PAKIET MULTI - PAKIET OD KTÓREGO WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA !!! - wykupując ten Pakiet (zestaw korzyści) Twój STATUS automatycznie zmienia się z UŻYTKOWNIKA na KLUBOWICZA. Stajesz się członkiem Klubu Aktywnego Konsumenta "BUMERANG" czyli grupy osób, które chcą nie tylko kupować ale i uzyskiwać korzyści finansowe po przez udział w programach bonusowych.

Pakiet MULTI uruchamia możliwośc zarabiania na codziennych zakupach własnych i Twoich znajomych w programie OPL niezależnie czy oni też wykupili pakiet MULTI czy nie oraz w programie GPL, który obejmuje wszystkich z wykupionym Pakietem MULTI.

Pakiet AKTI daje możliwość zarabiania na sprzedaży atrakcyjnych produktów i usług oraz możliwość udziału w Puli Koordynatorskiej czyli zarabiania nawet wtedy gdy nie sprzedajesz.

Pakiet PROFI oprócz tego że daje członkostwo w klubie Nestor, otwiera możliwość zarabiania w Programie Poleceniowym to pełni dodatkowo funkcję "aktywatora" dodatkowych korzyści w klubie Bumerang oraz Ikar.

BOXy Zestawy Pakietów - wygodniej i taniej !

Zestawienie Pakietów BOX

Od rodzaju PAKIETU lub Pakietów, jakie wykupisz zależy:
  1. WIEDZA - każdy Pakiet zawiera Kupony Edukacyjne, nimi płacisz za dostęp do wiedzy.
  2. ZABEZPIECZENIE - monety Srebrne oraz monety serii NG (2 zł) z dostawą do domu.
  3. ZARABIANIE - dostęp do określonego Programu Premiowania.

Pakiet PROFi to przepustka do Klubu NESTOR, do kolejnych statusów nie tylko zawodowych, ale i społecznych. Dostępny jest tylko dla KLUBOWICZÓW (zarejestrowanych użytkowników MultiBazaru posiadających wykupiony Pakiet MULTI).


Pakiet PROFi wykupujesz tylko raz, pozostałe Pakiety możesz wykupić wielokrotnie, zgodnie z własnymi potrzebami, w dowolnym czasie oraz zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Opis zawartości pakietów znajduje się w opisie danego pakietu na Bazarze Handlowym.

Zestawienie Pakietów i ich parametrów


Dołącz do naszej konsumenckiej społeczności

Miło nam będzie powitać Cię w gronie Użytkowników Nowoczesnej Platformy Konsumenckiej MultiBazar. Tworzymy ją dla Ciebie, ale chcielibyśmy współtworzyć z Tobą, by razem móc czerpać korzyści i satysfakcję.

...