KLUB SKUPIAJĄCY OSOBY LUBIĄCE NIEZALEŻNOŚĆ W DZIAŁANIU I KONTAKTY Z LUDŹMI.

Gdyby przedmioty umiały mówić prawdopodobnie sprzedawcy nie byliby potrzebni, a skoro tak nie jest, to ktoś musi poinformować innych o ciekawych rozwiązaniach ułatwiających im codzienne życie i przekazać więcej informacji. Na końcu pomóc tym ludziom dokonać zakupu. Przecież ludzie cały czas coś kupują !!!

Źródło: https://polskieradio24.pl/42/259/Artykul/1541744

Grupie klubowiczów - sprzedawców oferujemy coraz szerszy asortyment produktów jak preparaty prozdrowotne, artykuły higieny osobistej, kosmetyki. Paleta dostępnych produktów jest stale powiększana. Stawiamy nie tylko na ilość ale również na stosunek jakości do ceny.
NASZE SPOSOBY NA PODREPEROWANIE DOMOWEGO BUDŻETUZwróć uwagę, że tak naprawdę dokonując sprzedaży zarabiasz podwójnie. Raz - generując premię w klubie IKAR. Drugi raz - generując bonus OPL w ramach klubu BUMERANG. To jedna z wielu korzyści jakie daje zintegrowany system konsumpcji i korzyści na jednej Platformie Konsumenckiej MultiBazar.


Zamów pakiet

Pakiet AKTI aktywuje twoje członkostwo w klubie IKAR na 365 dni (1 rok). Stajesz się członkiem klubu i możesz korzystać z wielu przywilei łącznie z premiami.

Zamów pakiet

Pakiet BOX to zestaw pakietów. Prościej i taniej to główny cel BOXa Wchodzisz do STREFY KORZYŚCI.

Źródło: https://www.polskieradio.pl/7/15/Artykul/1390285