Wszyscy użytkownicy MultiBazaru posiadający wykupiony przynalmniej jeden Pakiet MULTI mogą uczestniczyć w Grupowym Programie Lojalnościowym umożliwiającym uzyskanie bonusów i premii. Każdy wykupiony Pakiet MULTI to nowa pozycja w Programie oraz czteropoziomowy Panel rozliczeniowy w układzie binarnym (dwójkowym).

Panel GPL

  • To określona ilość przyporządkowanych miejsc w układzie dwójkowym
  • W Programie GPL mamy 4 poziomy przyporządkowania, łącznie 30 miejsc
  • Panel otrzymujesz za każdym razem, gdy wykupisz Pakiet objęty Programem GPL
Gdy wszyskie miejsca w Twoim Panelu zostaną wypełnione uzyskujesz łączny Bonus w wysokości 160 PR PR - Punkty Rabatowe 1PR = 1 zł

Za każdą wypełnioną pozycję na IV poziomie (16 pozycji) otrzymujesz bonus w wysokości 10 PR - łącznie 160 PR . Uzyskane bonusy możesz przeznaczyć na zakup kolejnych Pakietów MULTI dających kolejne możliwości generowania bonusów lub zakup dowolnych produktów i usług oferowanych na MultiBazarze.

ZAREZERWUJ Sobie MIEJSCE w GRUPIE
– czym szybciej, tym lepiej !!!

WAŻNA informacja !
Nie ma znaczenia przez kogo jest zapełnione miejsce w Twoim Panelu, czy przez osobę, którą Ty poleciłeś, czy przez osobę z poza Twojej grupy, czy przez Ciebie samego. Ważne jest zapełnienie miejsca, które następuje poprzez zakup Pakietu. Z tego powodu w programie GPL możesz uzyskiwać Bonusy, nawet jeśli nie posiadasz własnej grupy, choć zaproszenie Swoich znajomych, którzy też staną się Klubowiczami znacznie przyśpiesza zapełnienie Panelu.

GPL TO PROSTY I EFEKTYWNY PROGRAM „SPIRALA KORZYŚCI” KOLEJNE WARIANTY PROGRAMU GPL PODNOSZĄ ATRAKCYJNOŚĆ TEGO PROGRAMU, DAJĄ TEŻ MOŻLIWOŚĆ UZYSKIWANIA JESZCZE WIĘKSZYCH BONUSÓW I PREMII